Kwartalnik „Ognisko” nr 1/2018

Kwartalnik „Ognisko” nr 1/2018Wznowienie „Ogniska”

Z nieskrywaną radością informujemy, iż wznawiamy wydawanie jednego z najchętniej czytanych wydawnictw KKWR, czyli „Ogniska”. Tytuł ten, w dużej mierze tworzony przez Ogniskowiczów, a przeznaczony dla ich kolegów i koleżanek z całego kraju, będzie ukazywał się w formie elektronicznej jako kwartalnik.

Jak otrzymać każdy numer na swoją skrzynkę mailową

Zachęcamy do zapisu na nasz newsletter, by otrzymywać na własną skrzynkę mailową powiadomienie o nowych wydaniach (krótki formularz zapisu). Dzięki temu unikną Państwo ryzyka przegapienia wielu poruszanych tematów, wieści z kraju, przygód i postępów naszych dzieci, a także inspirujących relacji.

Kwartalnik „Ognisko” nr 1/2018 – co nowego

W pierwszym numerze, wyjątkowym, gdyż niezwykle obszernym, dodaliśmy także działy przeznaczone dla dorosłych czytelników, głównie działaczy, członków i przyjaciół TPD, a także naszych wspaniałych Wychowawców, którym ogromnie dziękujemy za współpracę podczas powstawaniu bieżącego „Ogniska” nr 1/2018.

Niejako podsumowujemy tym numerem ostatnie dwa lata życia Środowiskowych Ognisk Wychowawczych i ich podopiecznych, mając nadzieję, że – zachęceni zaproponowanymi przez nas treściami – zarówno nasi Wychowankowie, Wychowawcy i kierownicy ognisk zechcą zaprezentować się w kolejnych numerach. Serdecznie zapraszamy do przesyłania relacji z ognisk na adres biuro-kkwr@kkwr.org.pl.

Życzymy miłej lektury!

Zobacz także: poprzednie numery „Ogniska”