Kwartalnik „Ognisko” nr 3/2018

Trzeci numer tegorocznego „Ogniska”

Zapraszamy do pobierania i czytania najnowszego wydania kwartalnika „Ognisko” w wersji elektronicznej. W aktualnym numerze zaglądamy jak zwykle do naszych ognisk w kraju, relacjonujemy Dzień Dziecka w Centrum TPD „Helenów”, a także wydarzenia związane z przyznaniem Orderu Uśmiechu Dominice Kulczyk, programem wspierania talentów PEPCO oraz obchodami 100-lecia TPD.

Zachęcamy jak zwykle do przesyłania na adres biuro-kkwr@kkwr.org.pl wieści i zdjęć z Waszych placówek.

Wydanie papierowe

Z okazji stulecia TPD aktualne wydanie „Ogniska” ukaże się również w druku. W listopadzie przekażemy Oddziałom Regionalnym odpowiednią ilość egzemplarzy, tak by każde tepedowskie ognisko mogło otrzymać nasz kwartalnik. „Ognisko” będzie dostępne także podczas rejestracji przed Konferencją „Dzieciństwo w potrzebie”, która odbędzie się 21. listopada br. w Warszawie.

Nasz newsletter – powiadomienie o nowym wydaniu!

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) zaktualizowaliśmy formularz zapisu na nasz newsletter. Został on uzupełniony o dodatkowe pole, które należy zaznaczyć, by stać się naszym subskrybentem. Mamy nadzieję, że nie zniechęci to gości odwiedzających stronę KKWR do subskrypcji, gdyż zapis na newsletter to pewność otrzymania powiadomienia o ukazaniu się kolejnego numeru „Ogniska”.

 

 

Zobacz także: poprzednie numery „Ogniska”